Reštaurácia

Pri komponovaní jedálneho lístka dbáme na to, aby sme Vás uspokojili v každom ročnom období. Jedálny lístok pre Vás meníme dva krát do roka. Okrem toho v jedálnom lístku nájdete ponuku na víkend, kde pre vás pripravíme špeciality, ktoré jednoducho musíte ochutnať.

Jedlá našej tradičnej slovenskej kuchyne si vyrábame sami, sú pre vás vždy čerstvo pripravené až v momente objednávky.

Jedálny lístok

Reštaurácia Galileo Hotel
Reštaurácia Galileo Hotel

Pýchou Hotela Galileo**** je reštaurácia, ktorá je podľa hodnotenia Trendu a Gurmán Award tým najlepším miestom, aké na Donovaloch v oblasti gastronómie nájdete.

Šéfkuchár Janko Zlúky so svojim tímom dbá vždy na dokonalú harmóniu jedla a chuti na vašom tanieri. Jedlá medzinárodnej kuchyne sú doplnené o sezónne špeciality, pre ktoré sa snažíme využiť naše domáce suroviny z okolia.Naša ponuka vína

Reštaurácia Hotel Galileo Donovaly

K dokonalosti a zladeniu chuti dobrého jedla neodmysliteľne patrí dobré víno. V našej vinotéke nájdete momentálne 170 druhov starostlivo vybratých vín prevažne slovenských vinárov od malokarpatskej až po východoslovenskú vinohradnícku oblasť. Nájdete tu aj víno z najstaršej uzavretej vinárskej apelácie - "tokajskej vinohradníckej oblasti".

Okrem toho smozrejme môžete ochutnať vína z najväčších vinárskych veľmocí ako Taliansko, Francúzsko, Španielsko, Chille, Argentína, Izrael, Nový Zéland, a samozrejme vína od susedných moravských, či rakúskych vinárov.

Vínna karta