Výhodné balíčky

Harley Davidson friends

Super cena ubytovania pre členov HOG

Po dohode s členmi HOG Banská Bystrica, dealerom a predajcom motocyklov a doplnkov Harley Davidson - Motoshop Žubor a z podporou našich kamarátov a oddaných  "Harleyakov" - Vlada Praženku, Emila Domina a Heppyho sme pripravili pre členov HOG (Harley Owners Club) z celého sveta výhodné podmienky ubytovania v strede Slovenska - v "Hoteli Galileo**** na Donovaloch" s kompletnými službami, ktoré pri cestách po Slovensku na vašom Harley budete potrebovať.


Podmienky a systém rezervácie ubytovania pre člena HOG

Pre využitie tejto super ceny je podmienkou byť členom HOG a mať platnú kartu HOG u seba pri príchode spolu s preukazom totožnosti (ID card, OP, cestovný pas). Cena izby za noc je 69,50 Eur bez miestnych poplatkov. Cena platí od 2 do 6 nocí. Cena platí od 16.4. 2018 do 31.10.2018Rezervujte a zaplaťte si svoj pobyt cez online booking (preklik na konci článku). Rezervujte cez balík "Balíček HOG". Pred výberom termínu zadajte do okna promo kód "galileohog" pre aktiváciu zľavy. Potom zadajte termín a vyberte balík "Balíček HOG" pre rezerváciu. Pri potvrdení rezervácie je do poznámky nutné napísať meno, číslo a platnosť vašej HOG karty pre overenie.


Možnosť zobrať zo sebou aj "nečlena"

Člen HOG si môže za takých istých podmienok zobrať ďalšiu izbu. Výhodná cena bude jednotná na izbu bez ohľadu obsadenia jednou, alebo dvoma osobami a bez ohľadu na dĺžku pobytu. Cena platí od dvoch nocí. To znamená jedna izba pre člena HOG + jedna izba k tomu za rovnakú cenu: 138,00 EUR / izba / 2 noci (v cene raňajky, vstup do wellness, parkovanie motoriek, WiFi) V cene nieje zahrnutý miestny poplatok.


Garáž pre váš Harley Davidson

Ku komfortu samozrejme patrí hotelová garáž, kde môžete bezpečne parkovať svojho miláčika. K dispozícii bude v prípade potreby wap-ka.


Výjazdy zo srdca Slovenska

Skvelá poloha Donovál v strede Slovenska je pre svoju polohu ako stvorená  na výjazdy na motocykloch takmer každým smerom. Budete mať k dispozícii 10 trás od 185 do 418km s možnosťou stiahnutia GPS súradníc a popisom zaujímavých bodov na jednotlivých okruhoch. Trasy sú navrhnuté tak, aby ste zažili čo možno najviac zo Slovenska a vrátili sa ešte v ten deň späť na zákldňu - do Hotela Galileo na Donovaloch. Trasy nájdete na:

http://www.galileohotel.sk/aktuality/mototrasy-z-hotela-galileo

Relax, komfort, wellness, pohoda....

V hoteli Galileo môžete v rámci ceny ubytovania večer zrelaxovať vo wellness s výhľadom na hviezdy v podkroví hotela, vychutnať si pohár sektu v jakuzzi, prípadne si môžete doobjednať masáž.


Kubánsku cigárku s kvalitným rumom, alebo koňakom

si môžete vychutnať v našom koňakovom salóniku. Tu sa často stáva, že zastane čas, niekedy až do rána......


Servis a predajňa Harley Davidson

Veľmi dôležitou súčasťou balíka služieb je servis s predajňou motocyklov, oblečenia a doplnkov Harley Davidson v Banskej Bystrici - Motoshop Žubor, vzdialený len 20 km z Hotela Galileo. V prípade potreby bude možné zabezpečiť odvoz vášho motocykla z hotela do servisu v BB, prípadne požičanie náhradného motocykla HD.


Požičovňa motocyklov Harley Davidson

Súčasťou predajne a servisu bude od roku 2018 aj požičovňa motocyklov HD.Tešíme sa spolu s vami na jar, na novú sezónu 2018, na oslavy 115 výročia značky HD v júli v Prahe a na vašu návštevu u nás v Hoteli Galileo na Donovaloch.Ubytovanie rezervuj  tu:
Online booking